Szkoła Językowa WSPA

Zadbamy o Twój język - zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kursów językowych!

Kurs języka rosyjskiego

Większość z nas uczyła się języków obcych przynajmniej na etapie szkoły. Teoretycznie, powinniśmy komunikować się w co najmniej jednym języku poza ojczystym.

Okazuje się, że metody stosowane w szkołach pozwalają nam na pozytywne zaliczanie każdego roku nauki, ale niestety umiejętności językowe szybko ulatują i okazuje się, że zatrzymani na ulicy przez obcokrajowca, nie potrafimy wydusić z siebie ani słowa. Niejednokrotnie wiele rozumiemy z tego co mówi, ale nie potrafimy się z nim skomunikować.

Kursy językowe w Szkole Językowej WSPA różnią się od standardowych form nauczania stosowanych w szkołach. W trakcie zajęć nie tylko pomożemy Ci uaktywnić obszary pasywne z nabytej już wiedzy, ale położymy szczególny nacisk na przełamanie bariery językowej.

Po naszych kursach, dyskomfort związany z koniecznością rozmowy w obcym języku opuści Cię raz na zawsze.

Czym odróżniamy się od innych?

Kursy językowe w naszej szkole koncentrują się przede wszystkim na rozwijaniu kompetencji mówienia, niezbędnej w wielu sytuacjach życiowych. Nasze zajęcia nie są skoncentrowane tylko i wyłącznie na podręczniku, uczestnicy uczą się w sposób aktywny, dzięki czemu nabywają konkretne umiejętności, a przy tym pozbywają się tzw. "bariery językowej". Uczą się przy tym otwartości i swobodnego nawiązywania relacji w języku rosyjskim.

Szczegóły kursu j. rosyjskiego

Liczba godzin: 120

Częstotliwość: dwa razy w tygodniu po 90 min (dwie godziny lekcyjne) lub 1 raz w tygodniu 180 min (cztery godziny lekcyjne) - u nas to Ty decydujesz z jaką częstotliwością chcesz się uczyć!

Cena: 699 zł za semestr

Oferowane poziomy nauczania

A1, A2, B1, B2

Dzięki skutecznemu sprawdzeniu Twojej obecnej wiedzy poprzez przeprowadzenie testu językowego zapewniamy przypisanie do grupy, której poziom będzie odpowiednio do Ciebie dostosowany.

Egzaminy

Przygotujemy Cię skutecznie do zdania egzaminu i uzyskania wybranego certyfikatu.

Certyfikat Państwowego Instytutu im. A. S. Puszkina w Moskwie

Państwowy Instytut im. A. S. Puszkina od 1966 roku zajmuje się nauczaniem języka rosyjskiego cudzoziemcom, przygotowywaniem i podniesieniem kwalifikacji wykładowców języka rosyjskiego jako obcego, pisaniem podręczników, pomocy naukowych, słowników, testów.

The European Language Certificates (TELC)

The European Language Certificates (TELC) to ujednolicony system egzaminów z dziesięciu języków testujących kompetencje w oparciu o Ramowy Program Opisu Kształcenia Rady Europy od poziomu A1 – do B2.

Sprawdź również nasze specjalne kursy językowe

Biznesowy język obcy

Językowe kursy biznesowe

Proces globalizacji coraz częściej wymusza na nas konieczność komunikowania się z osobami spoza terytorium kraju w sprawach biznesowych. Znajomość specyficznego biznesowego słownictwa z pewnością wyróżni Cię na tle innych a także przyczyni się do Twojego rozwoju zawodowego. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski.

Przeczytaj więcej o biznesowych kursach językowych »

Język obcy dla turysty

Język obcy dla turysty

Możliwość zwiedzania obcych krajów i poznawania odmiennych kultur co raz częściej zabiera nas w odległe zakątki kuli ziemskiej. Jednakże równie często brak znajomości języka obcego utrudnia lub wręcz uniemożliwia swobodne podróżowanie. Zapraszamy więc na kurs języka obcego przeznaczony dla osób, które podróżują. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Wyjeżdżasz? Sprawdź ofertę dla turysty »

Język angielski dla urzędnika

Język angielski dla urzędnika

Pracując w urzędzie coraz częściej napotykamy na sytuacje, w których znajomość języka obcego jest nieodzowna czy to przy obsłudze obcokrajowców czy przy goszczeniu delegacji z miast partnerskich. Kurs języka angielskiego dla urzędnika przeznaczony jest dla osób, które pracują lub zamierzają pracować w urzędach oraz instytucjach, w których potrzebna jest znajomość specyficznych zwrotów w języku obcym.

Jesteś urzędnikiem? Dowiedz się więcej »

Kursy językowe dla seniorów

Kursy językowe dla seniorów

Zajęcia prowadzone są przez lektorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Gwarantujemy odpowiednie tempo zajęć, które umożliwia łatwiejsze zrozumienie i zapamiętanie materiału. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Sprawdź ofertę dla seniorów »

Dlaczego warto

Metody nauczania

Porozmawiajmy – metoda komunikacyjna czyli 'ucz się przez rozmowę', wykorzystuje naszą wrodzoną skłonność do porozumiewania się słowem w celu poszerzania kompetencji językowych w naturalny i niewymuszony sposób.

Wykonajmy to – zmodyfikowana metoda Total Physical Response czyli 'mów i działaj'. Wykonywanie poleceń też może być zabawne i produktywne – przekonaj się o tym podczas naszych zajęć na kampusie WSPA – niech nie ogranicza nas sala!

Poczujmy to – metoda Total Immersion – Język Polski tu nie ma wstępu! Tylko język obcy 24/7! Poczuj się tak jakbyś był tam! Gdziekolwiek to jest.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki nam pokonasz barierę językową.

Możesz doskonalić swoją naukę nie wychodząc z domu: aktywnie wykorzystujemy metody e-learningowe.

Dostosowujemy zajęcia do Twoich predyspozycji.

Podniesiesz swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Gwarantujemy praktyczne podejście do zdobywanej wiedzy.

Uczymy w sposób aktywizujący kursantów.

Korzystamy z kombinacji metod nauczania uznanych na całym świecie.

Kontakt — informacje i zapisy

Szkoła Językowa WSPA
ul. Bursaki 12, pok. 115
tel. 81 452 94 44
szkolajezykowa@wspa.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.30. Jeżeli jednak te terminy Ci nie odpowiadają - zadzwoń i umów się na spotkanie indywidualne w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Oferta specjalna

Indywidualne kursy językowe

Indywidualne kursy językowe

Nie możesz poświęcić 4 godzin tygodniowo na naukę języka? A może nieprzewidywalność obowiązków uniemożliwiły Ci zapisanie się na kurs prowadzony w konkretnych godzinach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź ofertę indywidualnych kursów »

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm

Zjednoczona Europa oraz postępujący proces globalizacja to dla firm ogromna szansa ale i możliwe zagrożenie. Wejście na rynki zagraniczne zawsze wiąże się z potrzebą porozumienia się z partnerami w języku obcym. Nie pozwolimy aby nieznajomość języka obcego stała się przeszkodą w rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów językowych dostosowanych do Państwa potrzeb.

Dowiedz się więcej o kursach językowych dla firm »


kurs j. angielskiego
Język angielski
kurs j. niemieckiego
Język niemiecki
kurs j. rosyjskiego
Język rosyjski
kurs j. hiszpańskiego
Język hiszpański
kurs j. francuskiego
Język francuski
kurs j. norweskiego
Język norweski