Szkoła Językowa WSPA

Zadbamy o Twój język - zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kursów językowych!

Kurs języka norweskiego

Kurs języka norweskiego na poziomie A2

Zapraszamy na kurs języka norweskiego z lektorem pochodzenia norweskiego

  • Liczba godzin: 30
  • Częstotliwość: jeden raz w tygodniu - zajęcia w soboty, 2h
  • Koszt: 350 zł

Większość z nas uczyła się języków obcych przynajmniej na etapie szkoły. Teoretycznie, powinniśmy komunikować się w co najmniej jednym języku poza ojczystym.

Okazuje się, że metody stosowane w szkołach pozwalają nam na pozytywne zaliczanie każdego roku nauki, ale niestety umiejętności językowe szybko ulatują i okazuje się, że zatrzymani na ulicy przez obcokrajowca, nie potrafimy wydusić z siebie ani słowa. Niejednokrotnie wiele rozumiemy z tego co mówi, ale nie potrafimy się z nim skomunikować.

Kursy językowe w Szkole Językowej WSPA różnią się od standardowych form nauczania stosowanych w szkołach. W trakcie zajęć nie tylko pomożemy Ci uaktywnić obszary pasywne z nabytej już wiedzy, ale położymy szczególny nacisk na przełamanie bariery językowej.

Po naszych kursach, dyskomfort związany z koniecznością rozmowy w obcym języku opuści Cię raz na zawsze.

Czym odróżniamy się od innych?

Kursy językowe w naszej szkole koncentrują się przede wszystkim na rozwijaniu kompetencji mówienia, niezbędnej w wielu sytuacjach życiowych. Nasze zajęcia nie są skoncentrowane tylko i wyłącznie na podręczniku, uczestnicy uczą się w sposób aktywny, dzięki czemu nabywają konkretne umiejętności, a przy tym pozbywają się tzw. "bariery językowej". Uczą się przy tym otwartości i swobodnego nawiązywania relacji w języku norweskim.

Szczegóły kursu j. norweskiego

Liczba godzin: 30

Częstotliwość: 1 raz w tygodniu - sobota 2 godziny lekcyjne

Cena: 350 zł za semestr

Sprawdź również nasze specjalne kursy językowe

Biznesowy język obcy

Językowe kursy biznesowe

Proces globalizacji coraz częściej wymusza na nas konieczność komunikowania się z osobami spoza terytorium kraju w sprawach biznesowych. Znajomość specyficznego biznesowego słownictwa z pewnością wyróżni Cię na tle innych a także przyczyni się do Twojego rozwoju zawodowego. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski.

Przeczytaj więcej o biznesowych kursach językowych »

Język obcy dla turysty

Język obcy dla turysty

Możliwość zwiedzania obcych krajów i poznawania odmiennych kultur co raz częściej zabiera nas w odległe zakątki kuli ziemskiej. Jednakże równie często brak znajomości języka obcego utrudnia lub wręcz uniemożliwia swobodne podróżowanie. Zapraszamy więc na kurs języka obcego przeznaczony dla osób, które podróżują. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Wyjeżdżasz? Sprawdź ofertę dla turysty »

Język angielski dla urzędnika

Język angielski dla urzędnika

Pracując w urzędzie coraz częściej napotykamy na sytuacje, w których znajomość języka obcego jest nieodzowna czy to przy obsłudze obcokrajowców czy przy goszczeniu delegacji z miast partnerskich. Kurs języka angielskiego dla urzędnika przeznaczony jest dla osób, które pracują lub zamierzają pracować w urzędach oraz instytucjach, w których potrzebna jest znajomość specyficznych zwrotów w języku obcym.

Jesteś urzędnikiem? Dowiedz się więcej »

Kursy językowe dla seniorów

Kursy językowe dla seniorów

Zajęcia prowadzone są przez lektorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Gwarantujemy odpowiednie tempo zajęć, które umożliwia łatwiejsze zrozumienie i zapamiętanie materiału. Dostępne języki: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, norweski.

Sprawdź ofertę dla seniorów »

Dlaczego warto

Metody nauczania

Porozmawiajmy – metoda komunikacyjna czyli 'ucz się przez rozmowę', wykorzystuje naszą wrodzoną skłonność do porozumiewania się słowem w celu poszerzania kompetencji językowych w naturalny i niewymuszony sposób.

Wykonajmy to – zmodyfikowana metoda Total Physical Response czyli 'mów i działaj'. Wykonywanie poleceń też może być zabawne i produktywne – przekonaj się o tym podczas naszych zajęć na kampusie WSPA – niech nie ogranicza nas sala!

Poczujmy to – metoda Total Immersion – Język Polski tu nie ma wstępu! Tylko język obcy 24/7! Poczuj się tak jakbyś był tam! Gdziekolwiek to jest.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dzięki nam pokonasz barierę językową.

Możesz doskonalić swoją naukę nie wychodząc z domu: aktywnie wykorzystujemy metody e-learningowe.

Dostosowujemy zajęcia do Twoich predyspozycji.

Podniesiesz swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Gwarantujemy praktyczne podejście do zdobywanej wiedzy.

Uczymy w sposób aktywizujący kursantów.

Korzystamy z kombinacji metod nauczania uznanych na całym świecie.

Kontakt — informacje i zapisy

Szkoła Językowa WSPA
ul. Bursaki 12, pok. 115
tel. 81 452 94 44
szkolajezykowa@wspa.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.30. Jeżeli jednak te terminy Ci nie odpowiadają - zadzwoń i umów się na spotkanie indywidualne w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Oferta specjalna

Indywidualne kursy językowe

Indywidualne kursy językowe

Nie możesz poświęcić 4 godzin tygodniowo na naukę języka? A może nieprzewidywalność obowiązków uniemożliwiły Ci zapisanie się na kurs prowadzony w konkretnych godzinach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź ofertę indywidualnych kursów »

Kursy językowe dla firm

Kursy językowe dla firm

Zjednoczona Europa oraz postępujący proces globalizacja to dla firm ogromna szansa ale i możliwe zagrożenie. Wejście na rynki zagraniczne zawsze wiąże się z potrzebą porozumienia się z partnerami w języku obcym. Nie pozwolimy aby nieznajomość języka obcego stała się przeszkodą w rozwoju Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z oferty kursów językowych dostosowanych do Państwa potrzeb.

Dowiedz się więcej o kursach językowych dla firm »


kurs j. angielskiego
Język angielski
kurs j. niemieckiego
Język niemiecki
kurs j. rosyjskiego
Język rosyjski
kurs j. hiszpańskiego
Język hiszpański
kurs j. francuskiego
Język francuski
kurs j. norweskiego
Język norweski